KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346125
nr 1434 6125
Y Lindén. Signerad, interiör. Olja på duk, 44x37cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:36:55
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr